Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 23 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Uluslararası İş Yönetimi 2024

23 MBA programlar içinde Uluslararası İş Yönetimi 2024

genel bakış

İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesinde takip etmek, kariyerlerini yönetici pozisyonuna doğru ilerletmek isteyen bireyler için mükemmel bir seçimdir. Mezunlar, bir MBA ile iş dünyasında uzman olarak kabul edilmeleri ve liderlik pozisyonlarına layık olmak için gerekli dersleri tamamladıklarını kanıtlayabilirler.

Uluslararası İşletme Yönetimi MBA nedir? Mezunları küresel ekonomide başarılı olmak için hazırlayan bir derece. Dünya çapında daha fazla şirket büyüdükçe, en değerli çalışanlar, kültürler arası kaynakları ve iş faaliyetlerini nasıl yöneteceklerini anlayanlar olacaktır. Uluslararası İşletme Yönetimi MBA, program katılımcılarının kültür, dil eğitimi ile iş, yönetim ve finans konularında bir üst düzey eğitimi birleştirdiği geleneksel bir MBA müfredatını birleştirir.

Uluslararası İşletme Yönetimi'nde MBA yapan öğrenciler, işletmelerin kültürler arasında nasıl yürüdüğünü öğrenirken, yönetim ve stratejik düşünme becerilerini keskinleştirme fırsatına sahiptir. Programı çok uluslu şirketlerin düzenli olarak karşılaştıkları zorluklarla baş etmeye hazırlar. Sonuç olarak, mezunlar yüksek talep görüyor olabilir ve daha yüksek maaşlara hakim olabilirler.

Uluslararası İşletme Yönetimi'nde MBA elde etme maliyeti, ihtiyaçlarınıza, program seçiminize ve kurumun kendisine bağlı olarak değişecektir. Aday öğrenciler, tüm seçenekleri dikkate almalı ve nihai bir karar vermeden önce olası kurumları iyice araştırmalıdır.

Uluslararası İşletme Yönetimi MBA mezunları genellikle çeşitli ortamlarda lider olarak hizmet vermeye hazırlanır. Yönetim danışmanları, iş geliştirme yöneticileri, ürün yöneticileri ve finans müdürleri olarak görev yapan görevliler, mezunlar için iniş sporu yapıyorlar. Bu programlar sırasında kazanılan stratejik yönetim ve kültürler arası liderlik becerileri, mezunların seçtikleri rolde başarılı olmalarına yardımcı olur.

Uluslararası İşletme Yönetimi MBA MBA dünya çapında üniversiteler ve kolejlerde sunulmaktadır. Tam ve yarı zamanlı öğrenciler için kurslar mevcuttur ve sanal bir ayarı tercih edenlere karşı kişilere sınıflara katılmak isteyenler için seçenekler vardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İşletme Yönetimi
  • Uluslararası İş Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (23)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı