Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Vietnam 2024

5 MBA programlar içinde Vietnam 2024

genel bakış

Vietnam, hızlı bir gelişme ve ekonomik büyüme, çizim Asya bu güzel ülkede yatırım ve çalışma için dünyanın dört bir yanından gelen profesyonelleri ve öğrencileri yaşanmıştır. Vietnam değeri kendi zengin kültürünü insanlara ve onların lisansüstü eğitim için Vietnam seçtiğiniz bu karşılama, geleneksel dostu ve açık. Vietnam, eğitim, saygın ve Vietnam MBA için pek çok top-notch programlarına katkıda bulunmuştur.

Vietnam programları MBA Asya ve global bir bakış açısı hem de iş incelemek için yapılandırılmıştır. MBA bunları pazarlama, ekonomi, yönetim, liderlik, finans ve insan kaynakları da dahil olmak üzere iş tüm yönlerini öğrenme, çok yönlü bir profesyonel olmasını sağlar Vietnam deneyimini müfredat takip öğrenciler. Vietnam programlarında MBA öğrencileri, kariyer, iş sorunlarını çözmek için stratejik düşünmek mümkün için gerekli rekabetçi bir küresel pazar için gerekli becerileri öğretir.

Ihtiyaçlarını ve çıkarlarını en iyi eşleşen Vietnam programında MBA bulmak için aşağıdaki seçenekleri gezinebilirsiniz. Eğitim için aradığı olduğunu görebilirsiniz!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı