Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 3 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Yeni Zelanda 2024

3 MBA programlar içinde Yeni Zelanda 2024

genel bakış

Yeni Zelanda, birçok işletme ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyoneller çekmek yüksek kaliteli MBA programları sunmaktadır. Çarpıcı doğal güzellikleri ve birçok uluslararası öğrenciler için Yeni Zelanda'da bir seçim MBA yapmak samimi, konuksever, çok kültürlü insanlar arasında Yeni Zelanda'da MBA kazanın.

Yeni Zelanda'da MBA saygın bir iş teori ve uygulama, stratejik ve kritik düşünme, kamu ve özel sektörde büyük bir kariyer için mezunları hazırlar ve sağlam bir iş temeli kapsayan eğitim, yanı sıra küçük işletmeler ve çok uluslu şirketlerin . Yeni Zelanda'da MBA ile, öğrenciler, muhasebe, pazarlama, yönetim, bilgi teknolojisi gibi alanlarda uzmanlaşmak ve en üst seviye öğretim danışmanlık almaktadır.

MBA Yeni Zelanda programı profesyonel ve eğitim hedeflerine ulaşmak için atılması gereken bir sonraki adım olabilir. Aşağıdaki program açıklamaları göz at ve sizin ihtiyaçlarınıza en uygun Yeni Zelanda MBA bulursanız bakın!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları
  • Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı