<span translate="no">LSB</span> Hafta Sonu-MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

hakkında

LSB Weekend MBA, dünyanın en iyi işletme okullarından bazılarının en iyi uluslararası fakülte ile doğrudan deneyim verecektir. Profesörlerimiz sadece birinci sınıf akademisyenler değil aynı zamanda küresel iş liderleridir. Bazıları uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticiler, bazıları ise çeşitli sektörlerde önde gelen araştırma bilgisine ve önemli iş deneyimine sahip akademisyenlerdir.

Haftasonu MBA formatı

LSB Weekend-MBA, MBA programının yüz yüze özelliklerini korurken, tam zamanlı çalışan profesyonellere maksimum esneklik sunmak için tasarlanmıştır. Bu kombinasyon, katılımcıların kariyerlerini güçlendiren, becerilerini ve yeterliliklerini geliştiren dinamik ve esnek bir programla sonuçlanır.

  • Süre: 2 yıl. LSB Weekend-MBA, her biri 15 hafta süren 6 modüle bölünmüş 24 aylık bir programdır.
  • Biçim: Dersler alternatif hafta sonları yapılır (Cuma akşamı 18.00-9.00 ve Cumartesi 09.00-17.00).
  • Dil ingilizce.

Sinerji

Tam zamanlı çalışırken Yüksek Lisans of Business Administration derecesi almak gerçekten zor ama ödüllendirici bir deneyim. Her ikisini aynı anda yapmak sinerjiler yaratır. Katılımcılarımız tam zamanlı çalışır ve fikir alışverişinde bulundukları, yeni yetkinlikler kazandıkları ve daha sonra günlük işlerinde hemen uygulanabilecek yeni kavramları öğrendikleri her iki haftada bir sınıfa giderler.

Haftasonu-MBA programı sürekli olarak yansıtmanıza ve günlük işlerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

  • Bu teori, size vakıf ve yönergeler vererek iş deneyiminiz aracılığıyla öğrendiğiniz şeyleri anlamlandırmaya yardımcı olacaktır.
  • Yenilikçi pratik odaklı öğretim tekniklerimiz, sınıftan işyerine geçişi kolaylaştırır. Her sınıf, size doğrudan uygulanabilecek öğrenmeyi, böylece işyerindeki performansınızı geliştirmenizi sağlar.
  • Ayrıca, sizi güçlendirecek ve yönetimsel kararları zorlaştırmak için ihtiyacınız olan güveni verecektir.

Bir bakışta MBA

Dünyanın dört bir yanındaki En İyi İşletme Okullarından deneyimli ve seçkin Fakülte kuruluşumuzdan bilgi edinin. Program, kariyer ve tam zamanlı iş gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmıştır:

  • 2 Yıllık Yarı Zamanlı Program
  • Her alternatif hafta sonu dersleri (Cuma günleri 18.00 - 21.00 ve Cumartesi günleri 9.00 - 17.00)
  • Kariyerleri bekletmeden Tam Zamanlı Çalışma ve Çalışma
  • Eğitim Ücreti: 30.000 €

Bizim yaklaşımımız

Uygulama odaklı bir yaklaşımla Genel Yönetim Programı. Farklı mesleki geçmişlere, çalışan endüstrilere ve yaş aralıklarına sahip uluslararası bir Deneyimli profesyonel grubuyla çalışın. Dil: İngilizce olarak verilen dersler.

Ek yararlar

Ek ücret ödemeden Yönetici Eğitim Programlarımıza katılın ve yerel yöneticilerle ağınızı geliştirin. Özel bir alanda Boston Üniversitesi ile çift diploma programı yapma imkanı.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the w ... Devamını oku

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the world. Daha Az