Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 49 Yarı zamanlı MBA programlar içinde İş Yönetimi 2024

49 Yarı zamanlı MBA programlar içinde İş Yönetimi 2024

genel bakış

İşletme Yüksek Lisans (MBA), iş dünyasının güçlü, pratik bir anlayış sağlayan uluslararası kabul görmüş bir derece. Çok yönlüdür ve öğrencileri çok çeşitli alanlardaki yönetim seviyesinde bir pozisyona hazırlar.

İş Dünyasında Yarı Zamanlı MBA Nedir? Bu programda, katılımcılar, finans, muhasebe, pazarlama, işletme etiği ve ekonomi gibi kurslar vasıtasıyla iş dünyasına derinlemesine bir bakış açısı ile verilir. İşletme yönetimi genellikle işletme yönetimi ile eşanlamlıdır; Bu nedenle, mezunları orta düzey yöneticilik pozisyonlarına hazırlamak için genellikle yönetim ve liderlik eğitimine özel önem verilmektedir.

Bu yarı zamanlı MBA programıyla kazanılan en değerli becerilerden biri, mezunlarının takip etmeyi seçtikleri kariyer yolunda başarılı olmalarına yardımcı olan liderliktir. Buna ek olarak, işletme işletmeciliği ve ekonomisi alanındaki pratik beceriler, iş uygulamalarının güçlü bir şekilde anlaşılmasının ve bunları gerçek dünyadaki durumlara en iyi şekilde nasıl uygulayacağının temelini oluşturmaktadır.

Bir yarı zamanlı MBA maliyeti, çalışma hızınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Fiyatlar da okuldan okula değişecektir. Seçtiğiniz programın öğrenim ücreti ve ücretleri hakkında kesin bir fikir edinmek için, eğitim kurumunun doğrudan kabul bürosuyla doğrudan iletişime geçmek en iyisidir.

İşletme programında MBA derecesini başarıyla tamamlayan mezunlar, genellikle her ölçekteki şirketin çeşitli alanlarındaki işletmelerdeki yönetim seviyesinde pozisyon almaya hak kazanırlar. Olası iş unvanlarında pazarlama müdürü, iş analisti ve iş geliştirme müdürü bulunmaktadır. Bazı mezunlar, girişimci yolu izlemeyi ve yeni kazandıkları bilgileri kullanarak kendi işletmelerini kurmayı seçmektedir.

İşletme alanında MBA popülerliği nedeniyle, dünya çapında okullar bu programı sunuyor. Birçok öğrenci, yarı zamanlı olarak MBA programını çevrimiçi olarak tamamlamayı tercih ederek çalışmalarında daha fazla esneklik kazandırmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yarı zamanlı MBA
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İş Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (49)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı